Ceník
Certifikát Fenice 1, Certifikát Fenice 2

Leather Cleaner

prodej kůže - Přípravky na kůži - Pigment - Leather Cleaner
Leather Cleaner

Leather Cleaner je čisticí přípravek na bázi vody a má neutrální pH. Jemně ale důkladně kůži vyčistí a navrátí jí přirozenou krásu. Efektivně čistí běžné znečištění, bílkoviny a skvrny na bázi vody. Určen je pro použití na všechny typy kůží (kromě nubuku), ale především na pigmentované a semianilínové kůže.

Základní test: Před použitím proveďte test barevné stálosti kůže pomocí vlhké utěrky. Test snášenlivosti kůže s Leather Cleaner proveďte bílou utěrkou ve skryté oblasti. Zkontrolujte, zda jste spokojeni s výsledkem a zda se utěrka nezabarvila od kůže.

Návod: Vysavačem s jemným kartáčem vysajte hrubé a jemné nečistoty. Otestujte barevnou stálost kůže vlhkou utěrkou. Pak otestujte snášenlivost kůže s čisticím přípravkem. Pokud se utěrka v obou testech neobarví můžete začít s čištěním. Dobře protřepejte láhev s čističem. Použijte rukavice. Na vlhkou houbičku naneste čisticí přípravek a několikrát stlačte, aby se vytvořila pěna. Krouživými pohyby očistěte povrch kůže a bavlněnou utěrkou setřete rozpuštěnou špínu. Nedrhněte! Znečištěnou houbičku opláchněte vodou a podle potřeby postup opakujte nebo pokračujte s čištěním na jiném místě. Vysušte kůži měkkým hadříkem a 30 min. nechte schnout. Protection Cream naneste na měkkou utěrku a krouživými pohyby aplikujte na kůži. Nechte působit 2 hodiny.

Důležité: Test na barevnou stálost kůže a snášenlivost přípravku proveďte na skrytém místě. I při lokálním znečištění je důležité vyčistit celou plochu rovnoměrně. Čisticí přípravek nikdy neaplikujte přímo na kůži ani nenechávejte dlouhodobě působit. Po vyčištění je třeba vždy aplikovat Leather Protection. Některé neznačkové čisticí přípravky nebo běžné saponáty a mýdlo poškozují vlastnosti kůže (flexibilitu) a snižují odolnost při tření.

Objem: 1 l