Ceník
Certifikát Fenice 1, Certifikát Fenice 2

Leather Degreaser

prodej kůže - Přípravky na kůži - Pigment - Leather Degreaser
Leather Degreaser

Odstraňuje mastnoty od vlasů, lidské pokožky, domácích zvířat a potravin.

Leather Degreaser účinně odstraňuje nasycené nebo akumulované mastné skvrny z koženého nábytku. Během používání kůže absorbuje mastnoty z vlasů a lidské pokožky nebo oleje z nevhodných čisticích přípravků a výsledkem jsou mastné skvrny. Mastné skvrny pronikají hluboko do kůže až na rubovou stranu. Často se projevují jako ztmavnutí v kontaktních oblastech. Leather Degreaser odstraní tyto skvrny bezpečně a účinně. Přípravek pronikne do kůže, absorbuje flek a promění ho na lehce odstranitelný prášek. Na intenzivně znečištěné oblasti bude zapotřebí použití složitějšího postupu čistění. Pokud je to možné, můžete přípravek aplikovat i na rubové straně kůže. Efektivněji tak odstraníte silné skvrny. Mastnota je hlavní příčinou dramatického zhoršení kvality kůže. Odmašťování je často prvním krokem při úplné obnově kůže. Pravidelné používání Leather Protector zabraňuje hromadění a pronikání mastnot a dlouhodobě zajišťuje původní kvalitu kůže.

Základní test: Na skrytém místě proveďte test barevné stálosti kůže. Zkontrolujte, zda jste spokojeni s výsledkem. Pokud výrobek odstraní barvu z povrchu, tak nepokračujte.

Návod: Mastnota se rozšiřuje pod povrchem kůže, to znamená, že viditelná je jen část znečištěného místa. Tmavé plochy jsou tedy jen špičkou ledovce! Důkladně protřepejte. Držte ve vzpřímené poloze, 15–20 cm od místa. Zcela stiskněte tlačítko ventilu. Nastříkejte dost silně na znečištěné místo. Nechte úplně vysušit alespoň 4 hodiny (doporučuje se přes noc). Nepoužívejte vysoušeč vlasů, neboť narušíte proces odmaštění. Vždy pracujte na dobře větraném místě. Odstraňte vzniklý prášek pomocí vysavače s měkkým kartáčkem. Některé skvrny mohou vyžadovat více aplikací. Doporučujeme opakovat, dokud neuvidíte sněhobílý prášek (žlutý znamená hodně mastnoty v kůži). Po vysátí očistěte pomocí přípravku Leather Cleaner. Po vyčištění aplikujte ochranný štít – Leather Protector. Objem: 200 ml