Ceník
Certifikát Fenice 1, Certifikát Fenice 2

Leather Protector 20 W

prodej kůže - Přípravky na kůži - Pigment - Leather Protector 20 W
Leather Protector 20 W

Rychlobalzámovací utěrky obsahují ochranný balzám na bázi vody. Vytvářejí neviditelnou, prodyšnou bariéru a brání pronikání nečistot. Vylepšují jemnost a lesk pomocí přírodních složek, jako například: Lanolin – výtažek z ovčího rouna, který poskytne kůži ochranu před znečištěním, včelí vosk – poskytuje kůži jemný lesk a výtažek z rýžových otrub – obohacuje kůži o vitamín E a antioxidanty.

Během používání je kůže na nábytku vystavena působení mastnot a kyselin, se kterými přirozeně přichází do kontaktu a způsobují její ztvrdnutí, loupání nebo odbarvení. Tento efekt je velmi jasně viditelný při pohledu na volanty, kliky dveří nebo uvnitř límce kožené bundy. Leather Protector utěrky jsou vysoce kvalitní výrobek, který pomáhá kůži odpuzovat tekutiny, mastnoty, alkohol, bílkoviny a zabraňuje vytváření skvrn. Pravidelným používáním usnadníte odstranění těžko odstranitelných skvrn, jako např. inkoust, rtěnku, hořčici, novinový tisk a barvu z modrých džínsů. Leather Protector vytvoří neviditelný štít, který zlepší odolnost a čistitelnost a zabraňuje pronikání mastnot, které ničí kůži. Utěrky jsou určeny pro všechny druhy kůží kromě nubuku a semiše.

Běžná péče: Leather Cleaner & Leather Protector by měly být součástí pravidelného čištění a ochrany. Pro intenzivně používaný nábytek, jako například nábytek v restauracích, kancelářích a automobilová sedadla nebo pokojový nábytek, doporučujeme pravidelné měsíční čištění. Pro méně používaný nábytek pravidelné čištění a ochranu 2–4krát ročně.

Obsah: 20 ks