Ceník
Certifikát Fenice 1, Certifikát Fenice 2

Leather Protector

prodej kůže - Přípravky na kůži - Pigment - Leather Protector
Leather Protector

Leather Protector je ochranný balzám na bázi vody. Vytváří neviditelnou, prodyšnou bariéru a brání pronikání nečistot. Zlepšuje odolnost a čistitelnost a zabraňuje pronikání mastnot, které ničí kůži. Usnadní odstranění těžko odstranitelných skvrn, jako např. inkoust, rtěnku, hořčici, novinový tisk a barvu z modrých džínsů. Vylepšuje jemnost a lesk pomocí přírodních složek, jako například: lanolin – výtažek z ovčího rouna, který poskytne kůži ochranu před znečištěním, včelí vosk – poskytuje kůži jemný lesk a výtažek z rýžových otrub – obohacuje kůži o vitamín E a antioxidanty.

Během používání je kůže na nábytku vystavena působení mastnot a kyselin, se kterými přirozeně přichází do kontaktu a způsobují její ztvrdnutí, loupání nebo odbarvení. Tento efekt je velmi jasně viditelný při pohledu na volanty, kliky dveří nebo uvnitř límce kožené bundy. Leather Protector je vysoce kvalitní výrobek, který pomáhá kůži odpuzovat tekutiny, mastnoty, alkohol, bílkoviny a zabraňuje vytváření skvrn. Je vyvinut pro použití na všechny kůže kromě nubuku.

Běžná péče: Leather Cleaner & Leather Protector by měly být součástí pravidelného čištění a ochrany. Pro intenzivně používaný nábytek, jako například nábytek v restauracích, kancelářích a automobilová sedadla nebo pokojový nábytek, doporučujeme pravidelné měsíční čištění. Pro méně používaný nábytek pravidelné čištění a ochranu 2–4krát ročně.

Objem: 1 l