Ceník
Certifikát Fenice 1, Certifikát Fenice 2

Scratch Remover

prodej kůže - Přípravky na kůži - Anilín - Scratch Remover
Scratch Remover

Odstraňovač škrábanců na anilinových a pull up kůžích.

Výrobek na bázi vody, který se používá na přírodní kůže, jako např. anilin a pull up. Nepoužívejte na nubuk. Podobně jako lidská pokožka i povrch přírodní kůže se může poškrábat nebo opotřebit. Scratch Remover je jednoduché řešení pro uzdravení a ošetření povrchu od škrábanců. Napomáhá obnovit barvu a zahladit škody. Je velmi účinný na škrábance od nehtů na anilinové kůži.

Základní test: Otestujte na škrábanci ve skryté oblasti. Součástí běžné činnosti Scratch Remover je transformování barev z kůže. Na velmi citlivých kůžích může být převod barev příliš dramatický. Proto zkontrolujte testované místo ztmavnutí i zesvětlování barvy. Pokud nejste spokojeni s výsledkem, přerušte používání a obraťte se na specialistu.

Pokyny: Aplikovat na jemnou, nepouštějící tkaninu a jemně třít po povrchových škrábancích nebo na místech, která vyžadují obnovu. Pokračovat až do požadovaného smíchání barev. Netřít agresivní! Domácí fén zlepší aktivaci produktu. Po opravě a úplném vysušení kůži ochraňte pomocí Leather Protector.

Objem: 20 ml