Ceník
Certifikát Fenice 1, Certifikát Fenice 2

Mold Remover

prodej kůže - Přípravky na kůži - Pigment - Mold Remover
Mold Remover

Odstraňuje plísně a znemožňuje jejich šíření.

Mold Remover je určen k odstranění skvrn způsobených růstem plísní na kůži, která byla vystavena vysoké vlhkosti. Pokud identifikujete problém včas, přípravek eliminuje plíseň, zastaví její šíření a kůže se vrátí do svého původního stavu. Plíseň má vzhled tmavě zelených skvrn a je obvykle doprovázena výrazným zápachem. Tento typ fleků se vyskytuje nejčastěji v místnostech s vysokou vlhkostí (wellness), nebo se projeví později následkem špatného skladování kůže v nevětraném prostoru. Mold odstraňovač je specializovaný produkt, který snadno řeší problémy plísní. Nepoužívejte na nubukové kůže.

Základní test: Použijte ochranné rukavice během aplikace a zabraňte přímému kontaktu s očima a pokožkou. Mold Remover otestujte na skrytém místě. Pokud nastane změna barvy kůže, nepokračujte.

Návod: Aplikujte odstraňovač plísní na měkkou utěrku a jemně oblast ošetřete. Může být třeba tuto operaci po 24 hodinách zopakovat. Použijte Leather Cleaner k odstranění posledních stop, které zanechal Mold Remover. Ošetřete kůži pomocí Leather Protector. Velikost: 250 ml