Elle – pi, skupina Gruppo Mastrotto

Elle piSkupina Gruppo Mastrotto byla založena v roce 1958, kdy Santo a Bruno se svým otcem Arcisem byli základem toho, co je dnes průmyslovou realitou s obratem přes 450 milionů eur ročně. Zkušenosti, vášeň a řemeslnické schopnosti spolu s technickým zázemím a silnou motivací jsou hlavními charakteristikami této společnosti, která zpracovává kůže již více než padesát let.

Všechny produkty jsou výsledkem důkladného výběru suroviny a dokonalého zpracování. Každá kůže vystihuje pečlivé pozorování světa módy a designu a je vyvinuta díky pokrokovým technologiím šetrným k životnímu prostředí. „Diamond collection“ je jednou z nejsilnějších značek. Všechny kůže jsou vyráběny výhradně z kvalitní evropské suroviny. Diamond collection je zárukou kvality, nabízí bohatý výběr kůží evropského původu, dokonalého zpracování prostřednictvím technického výzkumu a inovací a uspokojuje lidskou vášeň a představy až do nejmenších detailů. Neustálé rozšiřování sortimentu výrobků a barev má za cíl nabídnout zákazníkům maximální výběr z tradičních a moderních kůží a splnit tak všechny požadavky kladené na interiér, průmyslovou výrobu bytového a kancelářského nábytku, gastrozařízení, automobilový a lodní průmysl.

Gruppo Mastrotto investuje a přijímá taková opatření, která snižují vliv výroby a logistiky na životní prostředí. Tato politika vedla k implementaci procesu na bázi vody, dokončení výstavby purifikační provozovny a snížení emisí CO2 prostřednictvím kogenerace rostlin. Efektivní využívání zdrojů a uplatňování osvědčených technologii umožňuje nanejvýš ekologicky produkovat nejvyšší kvalitu kůží. Svědectvím konkrétních opatření je získání certifikátu kvality UNI EN ISO 9001 a environmentální certifikace v souladu s požadavky normy UNI EN ISO 14001.