Ceník
Certifikát Fenice 1, Certifikát Fenice 2

Ultra rapid Cleaner

prodej kůže - Přípravky na kůži - Pigment - Ultra rapid Cleaner
Ultra rapid Cleaner

Odstraňuje těžké skvrny nebo zaschlé nečistoty na pigmentovaných a některých semianilínových kůžích. Je to velmi silný čisticí prostředek, který dokáže odstranit i těžko odstranitelné skvrny, které se nahromadily během používání na povrchu kůže.

Základní test: Před použitím proveďte test barevné stálosti kůže pomocí vlhké utěrky. Test snášenlivosti kůže s Ultra Rapid Cleaner proveďte bílou utěrkou ve skryté oblasti. Zkontrolujte, zda jste spokojeni s výsledkem a zda se utěrka nazabarvila od kůže.

Návod: Nejdříve se pokuste vyčistit kůži pomocí přípravku Leather Cleaner. Pokud výsledky nejsou uspokojivé, použijte Ultra Rapid Cleaner (po provedení základního tesu). Vysavačem s jemným kartáčem vysajte hrubé a jemné nečistoty. Dobře protřepejte láhev s čističem. Použijte rukavice. Na vlhkou houbičku naneste čisticí přípravek a několikrát stlačte, aby se vytvořila pěna. Krouživými pohyby očistěte znečištěné místo a bavlněnou utěrkou setřete rozpuštěnou špínu. Neustále kontrolujte, že nedochází k žádnému převodu barev na utěrku. Nečistěte agresivně! Odstraňte všechny zbytky Ultra Rapid Cleaner použitím čisté nepouštějící tkaniny a rovnoměrně vyčistěte pomocí Leather Cleaner celou plochu. Nechte vysušit. Leather Protection naneste na měkkou utěrku a krouživými pohyby aplikujte na kůži. Nechte působit 2 hodiny.

Objem: 1 l